Прошедшей ночью в Киевском районе Одессы патрульными и местной жительницей был спасен кот с ранениями от пневматического пистолета.

Около часа ночи во время патрулирования Киевского района полиция заметила посреди дороги кота, который нуждался в помощи. Мимо проезжала небезразлична гражданка, которая решила помочь инспекторам. Они вместе доставили животное в ветеринарную клинику.

Не дарма говорять – коти мають 9 життів…Вони не можуть говорити, не можуть викликати 102, але вони теж потребують допомоги.Перша година ночі. Київський район. Під час патрулювання інспектори помітили посеред проїзної дороги кота. Тварина подавала ознаки життя та потребувала допомоги. Повз проїжджала небайдужа громадянка. Дівчина взялася допомагати патрульним. Тож всі разом вони прийняли рішення негайно доставити котика до ветеринарної клініки. Вже у лікарні повідомили, що у тварини є під шкірою кулі від пневматичної зброї. Кіт у важкому стані, але є всі шанси його врятувати. Зараз тваринка перебуває у ветеринарній клініці, сподіваємося, що таки не дарма стверджують – коти мають дев'ять життів. Не варто забувати, кішка залишається істотою набагато більш слабкою, ніж людина, а голод, холод, небезпеки і хвороби, від яких вона може розлучитися зі своїм єдиним життям, не обходять їх стороною. Якщо ви бачите, що хтось потребує допомоги не будьте осторонь, зупиніться, допоможіть, можливо завдяки вам буде врятоване чиєсь життя! Доречі, дівчина погодилася взяти котика під опіку. Дякуюємо за небайдужість!#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціяодеси #police #patrolpolce #patrolpolceua #od_patrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Одеської області Четвер, 23 липня 2020 р.

Там подтвердили, что в кота кто-то стрелял — под кожей обнаружили пули от пневматического пистолета. Сейчас животное проходит курс лечения, а неравнодушная одесситка взяла его под опеку.

kor
olegelli
olegelli
pervomaysk
fp

КОММЕНТИРОВАТЬ

Войти с помощью: 
Введите ваш комментарий
Введите ваше имя