V Dobroslaví vídkrito ínklyuzivno-resursníy tsentr
В Доброславі відкрито інклюзивно-ресурсній центр

17 травня 2018 року на базі Доброславського навчально-виховного комплексу відкрито перший в Одеській області інклюзивно-ресурсний центр.

Центр відкрито для задоволення потреб дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Послугами центра зможуть скористатися мешканці Лиманського району.

У відкритті інклюзивно-ресурсного центру взяли участь дружина Президента України Марина Порошенко, голова Одеської ОДА Максим Степанов та голова Лиманської РДА Василь Приймак.

«Мені центр дуже сподобався! Вважаю, що діти, які будуть його відвідувати справді відчують іншу якість освітніх та корекційних послуг. Основними завданнями інклюзивно-ресурних центрів є комплексна оцінка дітей з особливими освітніми потребами за сучасними міжнародними тестами. Це також розробка рекомендацій щодо програм навчання та надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг таким дітям. Ми працюємо над тим, щоб вони могли потрапити до такого центру, який знаходиться найближче до місця проживання», — відзначила дружина Президента України Марина Порошенко.

«Я впевнений, що це йде на користь нашим особливим дітям. Вони надзвичайно добрі та відкриті! Такі кроки роблять наше суспільство кращим. Це потрібно кожному з нас та всій країні!» – підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

У центрі обладнані кімнати: лікувальної фізкультури, психологічної реабілітації, ресурсна та сенсорна кімната.

В день свого відкриття інклюзивно-ресурсний центр прийняв перших відвідувачів.

Під час відкриття центру було також підписано меморандум з представниками місцевих громад Лиманського району про розширення мережі інклюзивно-ресурсних центрів.

Незабаром такі ІРЦ з’являться ще у містах Білгород-Дністровський, Ізмаїл та Подільськ, Татарбунарському та Савранському районах, а також Красносільській, Авангардівській, Куяльницькій ОТГ.

kor
olegelli
olegelli
pervomaysk
fp

1 КОММЕНТАРИЙ

КОММЕНТИРОВАТЬ

Войти с помощью: 
Введите ваш комментарий
Введите ваше имя