18-20 травня 2018 року в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбудеться V Одеський фестиваль середньовічної культури «Порохова вежа». Фестиваль пройде на Суворовської алеї парку, біля Карантинної аркади.

В рамках денної програми фестивалю відбудуться: професійні спортивні змагання по середньовічному бою (ІСБ) між бійцями з різних міст України та зарубіжжя, сучасному Мечовому  бою серед дітей та підлітків, ремісничі ярмарки, майстер-класи майстрів народного промислу, конкурсні програми для дітей і дорослих, антуражні фотосесії в середньовічних костюмах, стрільба зі справжньої середньовічної балісти і багато іншого.

В рамках вечірньої програми пройде рок-фестиваль одеських рок-колективів, свої програми готові представити більш 20-ти груп. Відвідувачів також чекають театралізовані вистави, колоритні середньовічні танці і зачарує фаєр-шоу. На території фестивалю буде працювати лучний тир, а також мережа таверн з різноманітною їжею і напоями, приготованими за старовинними технологіями на відкритому вогні.

kor
olegelli
olegelli
pervomaysk
fp

КОММЕНТИРОВАТЬ

Войти с помощью: 
Введите ваш комментарий
Введите ваше имя