Стадіон, парк, культурний центр і дороги: на що витратять майже 10 мільйонів у Доброславській селищній радіНа спільному засіданні комісій Доброславської селищної ради 26 березня селищний голова Людмила Прокопечко повідомила, що на березневій сесії Одеської обласної ради депутати виділили 5 млн грн на благоустрій населених пунктів, що входять до складу селищної ради.

Частину цих коштів заплановано  витратити на реконструкцію парку Слави в Доброславі, під час якої буде зроблено центральний вхід до парку, реставровано пам’ятник героям Великої Вітчизняної війни та покриття доріжок в парку, встановлено пам’ятник героям російсько-української війни, організовано зону відпочинку (лавки, стільчики, столики для настільних ігор), ротонда для оркестру. На це витратять 1 млн 455 тис. грн.

Також, за словами голови селищної ради, планують благоустрій центральної частини села Вовківське, де побудують стадіон зі штучним покриттям. Крім того, в селі з’явиться паркова зона, буде огороджено територію школи, побудують новий дитячий майданчик, планується реконструкція приміщення громадсько-культурного центру. Загалом на благоустрій Вовківського виділять 1 млн 448 тис. грн. Ще 2 мільйони гривень з обласного бюджету спрямують на капітальний ремонт доріг в селах Зоринове та Шевченків Кут. 

Вчора, 27 березня, на позачерговій сесії доброславські депутати внесли зміни до бюджету селищної ради. Згідно з ними, розподілено кошти з обласного бюджету, як і планувалось, а також виділено 1,5 млн грн на ремонт дороги Доброслав – Кордон (це кошти  районного бюджету). З селищного бюджету спрямують 2 мільйони 870 тисяч гривень на капітальний ремонт, реконструкцію тротуарної доріжки та капітальний ремонт дорожнього покриття, 112 тисяч гривень — на капітальний ремонт водогонів, 20 тисяч гривень — на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, на громадські роботи — 50 тисяч гривень, на послуги з вивезення побутового сміття — 35 тисяч гривень, на придбання господарчих товарів — 15 тисяч гривень.

Також зі спеціального фонду виділено 58 тисяч гривень на виготовлення проекту по будівництву водогону від Одеси через Іванове і Першотравневе до Доброслава. 

kor
olegelli
olegelli
pervomaysk
fp

КОММЕНТИРОВАТЬ

Войти с помощью: 
Введите ваш комментарий
Введите ваше имя