Офіційний сайт Київського Патріархату повідомив про цікаву зустріч, яка відбулась між Патріархом Філарета та мамою вбитої Аміни Окуєвовоїї . 

Ірина Камінська поділилася своїми переживаннями з приводу вбивства доньки Аміни, яка захищала Україну від агресора, а також висловила повагу щодо діяльності українського Патріарха.
«Ваша Святосте, все чим займаєтеся Ви – це спроба вирватися від ярма Росії і я прекрасно розумію наскільки це небезпечно. Також я знаю, що свобода вартує тоді чогось, коли є люди, які готові віддати своє життя. Моя Аміна віддала своє життя за свободу українського народу» – сказала Ірина Камінська.

Також Ірина відмітила, що Аміна яскравий приклад того, як Росія вбиває людей, які борються за свободу.
«Ти небезпечна для Росії не тим, що ти снайпер, а тим, що ти говориш правду» – завжди говорила мати Аміні.

У ході розмови також біло відкрито питання увіковічення пам’яті захисників нашої Батьківщини й Патріарх Філарет запевнив, що УПЦ Київського Патріархату підтримує подібні ініціативи.

«Героїв треба не забувати, про них треба завжди пам’ятати, бо героїзм стверджує дух. На їхньому прикладі виховуються майбутні покоління. З прикладу Православної Церкви ми бачимо, що на подвигові мучеників виросла могутня християнська Церква і атеїсти найбільше боялися мучеництва. Мучеництво – це сила духу, зміцнена благодаттю Святого Духа. Тому ми повинні не забувати подвиги і за віру, і за любов до Батьківщини, і за свободу» – сказав Патріарх Філарет.

Ірина Камінська також поділилася тим, як донька висловлювалась що до Патріарха Філарета: «Аміна завжди пишалася Вами і говорила, що Ви сильний та послідовний наводила Вас як яскравий приклад борця проти Росії».

«Правда – непереможна. В історії ніколи зло не перемагало добро. Тимчасово – перемагало, а остаточна перемога завжди за добром, за правдою, за Богом. Путін став на шлях неправди і зла, то зрозуміло, що він буде переможений і ми в це твердо віримо» — запевняє Патріарх, який впевнений у тому, що перемога буде за Україною, адже на її боці правда

Наприкінці зустрічі мама Аміни Окуєвої подякувала Патріарху Філарету за підтримку.

kor
olegelli
olegelli
pervomaysk
fp

КОММЕНТИРОВАТЬ

Войти с помощью: 
Введите ваш комментарий
Введите ваше имя