На минувшей неделе на статью о скандальном сыре в одесском Метро отреагировали представители METRO Cash & Carry Ukraine.

В социальной сети представители оставили свой комментарий по поводу происходящего беспредела в одесском Метро.

«METRO Cash & Carry Ukraine Шановна Лиманская правда,

Від імені компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» приносимо вибачення за те, що наш співробітник у ТЦ METRO в Одесі не зміг надати належної інформації відповідно до Вашого запиту. Нам дуже прикро, що у Вас виникли сумніви стосовно якості наших товарів.
Повідомляємо, що у всіх торговельних центрах METRO на кожній одиниці товару власного фасування представлена вся необхідна інформація відповідно до чинного законодавства України, включаючи строк придатності та дату фасування.

У Вашому конкретному випадку строк придатності та дата фасування сиру промарковані на стікері.

Документи, які підтверджують якість товару, а саме: 1) декларація постачальника на голови сиру, взяті для нарізки на шматки; 2) декларація постачальника на вже нарізані та фасовані шматки сиру, завжди є в наявності в торговельному центрі та надаються відповідальними співробітниками на запити клієнтів.

Сертифікація харчової продукції дійсно відмінена на законодавчому рівні і, враховуючи цей факт, команія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» не має права вимагати сертифікати якості від своїх постачальників. Натомість, на кожну партію фасованої продукції на потужностях торговельних центрів METRO виписується декларація виробника.

Для отримання декларації продукція проходить жорсткий контроль, включаючи візуальну оцінку якості товару, температурних режимів та строків придатності.
Для забезпечення контролю строків придатності відповідальний співробітник в кожному торговельному центрі METRO фіксує дані про товар у картах контролю, що, в свою чергу, забезпечує максимальний контроль свіжості товару та надає повну прозорість відповідного процесу контролю якості згідно запитів.
Постачальники в обов’язковому порядку надають компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» декларації на харчову продукцію відповідальні співробітники в торговельних центрах надають зобов’язані надавати ці документи клієнтам у відповідь на їхній запит. Дякуємо за наданий відгук Ваша думка важлива для нас.

З повагою «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Ранее, Лиманская правда сообщила, что в одесском Метро нашли скандальный сыр.

 

kor
olegelli
olegelli
pervomaysk
fp

3 КОММЕНТАРИИ

  1. А вот это как раз говорит о наличии совести и культуры у руководства торговой сети. К словам бы добавили действия, вообще жизнь бы показалась прекрасной.

КОММЕНТИРОВАТЬ

Войти с помощью: 
Введите ваш комментарий
Введите ваше имя